TTM Kart Logo

TTM Kart Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları
TTM TELEKOM'U Tanıyın

En Ucuz Görüşmeler

TTM Telekom

TTM Telekom FZE, UAE ( United ArabEmirates ), RAK FTZ (RAK FreeTradeZone)‘de 2009 yılının Mayıs ayında, Telekomünikasyon hizmetleri vermek amacı ile kurulan ve lisans alarak faaliyet gösteren ilk Türk şirketidir.

TTM Telekom, Türkiye’ de BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından 2009 Haziran ayında Yetkilendirilerek STH hizmeti sunan Alternatif Telekom Operatörüdür.

TTM Telekom ve TTM Telekom FZE UAE, Telekomünikasyon, Network kurulumu, servis ve entegrasyon çözümleri ile ses çözümlerinde TDM (SS7,PRI), Voip (H323,SİP) teknolojilerini kullanmaktadır.

Türkiye, Uae ve Almanya ‘ da bulunan sunucularımız ses barındırma ve internet hizmetleri vermekte olup Almanya üzerinde Ancotel GmbH ve Cogent GmbH‘ den yedekli olarak çalışmaktadır.

TTM Telekom donanımlı alt yapısı ile Dünya genelinde önde gelen 40 operatör ile karşılıklı trafik taşımacılığı konusunda, ara bağlantı anlaşmaları imzalamış ve BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu )‘ndan Yetkilendirme alan birçok diğer STH Operatörüne de destek vermektedir.

TTM Kart

TTM İletişim, 2012 II. çeyreğinde TTM Kart Markası ile telefon kartları pazarına girmiştir ve buna mutakiben, BTK’nın resmi sitesinde yayımlanan BTK 2012 III. / IV. , 2013 I. / II. / III. / IV. ve 2014 I. / II. / III. / IV. çeyreği raporlarında "STH İşletmecileri Toplam Ön Ödemeli Kart Satış" kapsamında liderliği elinde bulundurmaktadır. 2015 itibarı ile BTK Çeyrek raporlar içerisinde Ön Ödemeli Kart Satışları gösterilmemektedir.

Telefon : +90 212 510 76 76 (PBX), Faks : +90 212 510 73 30, Adres : Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:80/C 34050 Eyüp / İSTANBUL - Türkiye
© TTM Kart bir TTM Telekom markasıdır. Tüm hakları TTM Telekom tarafından saklıdır.

© 2013 TTM TELEKOM

TTM Telekom Müşteri Hizmetleri Destek Hattı TTM Telekom D&B sertifikalıdır. TTM Telekom iso 9001 sertifikalıdır. TTM Telekom iso 27001 sertifikalıdır. TTM Telekom telkoder üyesidir.